Lülitid ja pistikupesad

Ensto Elekter AS

pistik2-1.jpg

ENSTO LÜLITID JA PISTIKUPESAD

Ensto pakub kahte lülitite ja pistikupesade sarja:

  • Jussi sari on mõeldud kuivadesse ruumidesse nii süvis- kui ka pindpaigalduseks.
  • Kosti sari on mõeldud seevastu niisketesse tingimustesse nii süvis- kui ka pindpaigalduseks.


Mõlemad sarjad on valmistatud valgest purunemis- ja kriimustuskindlast polükarbonaadist.
Turvalisus on märksõna, mis iseloomustab Ensto pistikupesasid, sest need  kõik on varustatud lapselukuga.

Jussi tarvikud
Laialdast valikut pakkuv ja paindlik Jussi tootesari sisaldab suurt hulka erinevaid keskühendusplaate ja terminale andmeside, antennide, valjuhääldite ja telefonide jaoks. Erinevad pindpaigalduskarbid võimaldavad kõikide süvismontaažiga Jussi toodete korral kasutada pindpaigaldust. Sarjas on ulatuslik valik valgusregulaatoreid, millede seast leidub kõikide lambitüüpide valgustugevuse reguleerimiseks sobiv. Ventilaatorimootorite pöörete reguleerimiseks on valik mootoriregulaatoreid. Kõikides regulaatorites on ülekoormuse- ja lühisekaitse. Jussi sarja täiendab valik erinevaid nõrkvooluseadmeid, milledest saab hõlpsasti moodustada erinevaid teenindus- ja valvesüsteeme, seejuures eraldi keskseadmeid ei ole vaja. Populaarsemateks on kujunenud niiskuse valveseade ja erinevad väljakutsesüsteemid.


Jussi pindpaigaldustarvikud
Jussi pindpaigaldustarvikud kujutavad endast elegantset ja pehmete kontuuridega pindpaigaldusseeriat kuivade ruumide jaoks, mis sobib nii korteritesse kui ka suvilatesse, sõltumata sellest, kas tegu on uute või renoveeritavate ehitistega. Kosti süvismontaažitarvikud
Kosti süvismontaažitarvikute hulka kuulub hulgaliselt suuri lüliteid, mida saab kasutada süvismontaaži teostamiseks duširuumides, vannitubades ja teistes niisketes kohtades. Kosti süvismontaažitarvikute seeriad on stiilsed lahendused siseruumide ja välisalade jaoks.


Kosti pindpaigaldustarvikud
Kosti seeriasse kuuluvad stiilsed pindmontaažitarvikud niiskete ruumide jaoks. Valmistatuna polükarbonaadist, taluvad nad nii lööke kui ka miinuskraade. Üheks Kosti seeria konstruktsiooni tähtsamaks omaduseks on lihtne kasutamine, seda nii siseruumides kui ka väljaspool ruume. Pind-Kosti valikus on ka pritsmekindlad mootoriregulaatorid ventilaatorimootorite pöörete reguleerimiseks.

 

AS Ensto Elekter
Paldiski mnt 35/4a
76606 Keila, Estonia
Tel  +372 6512 100
Fax +372 6512 101

E-mail elekter@ensto.ee
          www.ensto.com