Keraamilised plaadid Interstudio viimistlussalongist

Interstudio viimistlssalongi põhitegevusalaks on tarnida ning pakkuda klientidele Itaaliast pärit kõrgekvaliteedilisi, isikupäraseid ning põneva disainiga siseviimistlusmaterjale.

Kaubamärgid
: Fap Ceramiche, Keope, Brix, Provenza, Giardini Di Petra, Senio, Brennero, Karelia, Stile, 3-Form, Ceramica Di Treviso, Upofloor, Maral, Puueksootika, T & G Wood jt

Interstudio OÜ on avanud siseviimistlusmaterjalide jae- ning projektimüügiga tegeleva eksklusiivse esindussalongi Tallinnas, aadressil Pärnu mnt. 139 C. Alates maikuust avame uue avara ning omanäolise salongi Tartus, aadressil Riia mnt 50. Käesoleva aasta lõpuks, avab uksed ekskulsiivne ning ennekõike hubane jaekliendile orienteeritud salong Pärnus.

Interstudio ettevõttena on asutatud 2 aastat tagasi, kuid erinevate siseviimistlusmaterjalide müügikogemust omatakse juba üle kaheksa aasta.

Tootevaliku kujundamisel oleme lähtunud ennekõike kõrgest kvaliteedist, looduslähedusest ja lahendusterikkast põhimõttest. Meie poolt esindatavad materjalid on oma ala juhtivate tootjate tipp-tooted, mis tagab toote kõrge kvaliteedi ning omanäolisuse.

OÜ Interstudio salongis pakutava tootevaliku hulka kuuluvad järgnevad tooted:

1. Keraamilised seina- ja põrandaplaadid, täismassplaadid, klaasmosaiik;
2. Naturaalsed laudparketid, massiivpuitparketid, terrassilauad ning põrandaliistud;
3. PVC põranda-ja seinakatted, kummikatted ning sportpõrandad;
4. Vaipkatted;
5. Fassaadikatted;
6. Tänavakivid;
7. Uue eksklusiivse ning vaieldamatult ainulaadse tootena meie turul pakume nö. arhitektuurseid vaikpaneele, mille tootjaks on Ameerika Ühendriikides paiknev ettevõte 3-Form. Antud toote näol on tegemist ümbertöödeldud materjalist disainitud ning valmistatud vaikpaneelidega, mille kaustusala on piiramatu. Piiramatu - pakkudes lõputuid disainivõimalusi, praktilis lahendusi ning on samal ajal keskkonnasäästlik. Antud tootest valmistatkse nii vaheseinu, erinevaid taustpindu kui ka uksi. Lisaks, on materjal sobiv kasutada nii treppidel kui ka põrandatel kattematerjalina, samuti on sobiv lagede katmiseks. Tootest on võimalik valmistada valgusteid, mööblit jne.

OÜ Interstudio poolt esindatavad tootjatehased: Fap Ceramica (www.fapceramiche.com), Porcelaingres (www.porcelaingres.com), Ceramiche Keope (www.keope.com), BRIX (www.brixweb.com), Ceramiche Provenza (www.ceramicheprovenza.com), Giardini Di Pietra (www.gdpceramiche.it), Senio (www.seniocer.it), Ceramica Di Treviso (www.ceramicaditreviso.it), Ceramiche Brennero (www.brennero.com), Agrob Buchtal, Karelia (www.kareliaparketti.com), Upofloor (www.upofloor.com), Maral Puueksootika, T&G Wood (www.tg-wood.nl), Stile (www.stile.com), Gerfloor, Burmatex (www.burmatex.com), Tasibel (www.tasibel.be), Girloon, Pavitex; Ferrari; 3form.

Meie ettevõtte missiooniks on pakkuda eelkõige kliendi soovist ning visioonist lähtuvaid lahendusi. Viimast kvaliteetse, profesionaalse ning asjatundlikku teeninduse näol.

Olete teretulnud meie esindustesse tutvuma kõikide nimetatud tehaste poolt pakutavate materjalide näidisete ning kataloogidega. Soovi korral tuleme ka ise Teile ettevõttesse külla ning varustame huvi pakkuvaga.

Interstudio OÜ