DURAT - vannid, valamud, mööbel

Hessen DI OÜ

DURAT on polüestri põhjal valmistatud pinnamaterjal, mis sisaldab 50% taaskasutatud plasti. Materjal on väga tugev, suure kulumiskindlusega, veele ja puhastuskemikaalidele väga vastupidav ja kergesti hooldatav.

Durat materjal talub ka hetkelist kuuma (nt. köögitasapinnale asetatud kuum kastrul). Materjal on kogu paksuses homogeenne mass ja vajadusel saab selle väljanägemist värskendada pinna kerge lihvimisega (nt. suitsukoni põletus jälje või suurema kriimustuse eemaldamine).

Materjal sobib eriti rasketesse tingimustesse nagu kohvikud, restoranid, suurköögid, kauplused, hotellid, ujulad, spa-d, bürood jne, samuti kodused interjöörid ja vannitoad.

Tonester LTD on loonud oma Durat disainkollektsiooni koostöös erinevate Skandinaavia disaineritega. Disainkollektsiooni kuuluvad vannid, valamud ja mööbel. Ideeks on müüa Durat tooteid arhitektidele ja sisekujundajatele, kes valivad materjale oma klientidele. Sisustusega tegelevatele inimestele meeldib eelkõige Durati siidjas matt pind.

Materjali värvivalikus on 46 standard värvitooni. Tonester LTD on DURAT® kaubamärgi omanik ja antud toode on Euroopas patenteeritud.

DURAT on 100% taaskasutatav materjal. Garantii toodetele 5 aastat.

Dr4.jpg


Hessen DI OÜ
Tel: 53 345 898
www.hessen.ee
info@hessen.ee

 

Dr3.jpg Dr1.jpg Dr2.jpg