Vennad-Dahl

hansgrohe.jpg

Osta uusim Hansgrohe sanitaartehnika siit!

Sanitaartehnika tootja Hansgrohe sünnikohaks on Schiltachi linnake maalilises Schwarzwaldis, Lõuna- Saksamaal. Alates 1901.a. on Hansgrohe pakkunud huvitavaid võimalusi neile kes armastavad vett ning kümblemisest saadavat naudingut. Hansgrohe ajalukku mahub mitu pöördelist avastust. 1928.a. leiutati käsidušš, 1953.a. aga dušilift, milleta tänapäeval ilmselt enam keegi vannituba ette ei kujuta.

2003. aastal esitleti maalimale uut ajajärku duššide vallas – Raindance® dušše! Oma sajandist pikema eluea jooksul on Hansgrohe valik kasvanud mitmete kaubamärkide ja lugematu hulga uute toodete jagu. Kogu selle aja on Hansgrohe keskendunud uuendustele, terviklikkuse rõhutamisele ja ressursisäästlikkusele. Hansgrohe AG esindaja Eestis Meelis Saal ütleb, et selle firma uued tooted on oma põnevates kontseptsioonides revolutsioonilised ja vanemad tooted tänaseks saanud tunnustatud disainiklassikaks. Sel kevadel toimunud maailma suurimal santehnika messil ISH (Frankfurdis, Saksamaal) astus Hansgrohe oma klientide ette taas mitmete täiesti uudsete võimalustega.

Mitte lihtsalt segistid ... Hansgrohe segisteid iseloomustab innovaatiline tehnika ja kaasaegsed disainilahendused. Pakutakse kõiki vajaminevaid tarvikuid – dušše, dušivoolikuid, äravooluks vajalikku, sifoone… Segistite juba mainitud ressursisäästlikkuse tagab patendeeritud Waterdimmer® veekulu regulaator, mis vähendab veekulu 12 liitrilt 7,2 liitrile minutis. Kasutusmõnu ja -mugavust suurendab veelgi Rubit® sõel, mis paiskab vee välja kaskaadidena, muutes pritsmevalingud meeldivalt pehmeks. Lisaks ei ole elastsele silikoonkettale lubjakivil kerge kinnituda ja isegi kui see peaks juhtuma, on lubjakivi kerge eemaldada. Piisab vaid pühkimisest. Vannitubade täislahendused Hansgrohele kuuluv kaubamärk Axor®, mis tähendab “kuldset vett”, pakub vannitubade täislahendusi maailma juhtivatelt tööstusdisaineritelt nagu Philippe Starck, Antonio Citterio ja Phoenix Product Design.

Hansgrohe Axori üheksa kollektsiooni avangardist klassikani pakuvad kõike alates segistitest kuni peeglite ja valgustiteni, lõpetades laia valiku aksessuaaridega. Meelis Saali sõnul on Axori kasuks otsustamise peamiseks eeliseks see, et kogu vannituba jääb ühtselt stiilne, seebialuste ja paberihoidjateni välja. Hansgrohe kõik kolm kaubamärki on Eestis saadaval alates aastast 2001 ning leidnud siin endale kindla tarbijaskonna, mis pidevalt kasvab. Hansgrohe toodete kohta saab lisainfot internetist www.hansgrohe.ee ning parimatelt santehnika spetsialistidelt üle Eesti, sealhulgas loomulikult ka AS Vennad-Dahl’i esindustest.

Uuenduslik duššinauding - Raindance® Air õhuga rikastatud dušš pakub meeldivat üllatust kõigile, kes armastavad veemõnusid. See dušš erineb varem tuntutest – ja erinevust saab näha, kuulda ja terve kehaga tunnetada. Duši ainulaadsus avaldub kohe pärast segisti lahtikeeramist: harjumuspäraste veejugade asemel üllatavad nautijat miljonid veepiisad. Dušist tulev vesi meenutab suurt ja mõnusat vihmasadu. Kuna vesi on rikastatud õhuga, on iga veetilk eraldi näha ja tunda. Lisaks õhufunktsioonile on duššidel ka eraldi massaa•ivõimalused. Meelis Saali sõnul käib Raindance® Air duššide kohta valem – üks liiter õhku ja kolm liitrit vett annavad kokku neli liitrit head enesetunnet.

Vennad-Dahl