Matteo Thun VitrAle

Matteo-Valamu-väiksem.jpgMatteo Thuni uus VitrAle loodud kollektsioon on musternäide uute vannitoamaterjalide eelistest. Tänu VitrA kaasaegsel kõrgtasemel tootmisvõimalustele ja ettevõtte innovatsioonile orienteeritud ärifilosoofiale ei pidanud disainer uut kollektsiooni alustades piirduma vaid traditsiooniliste keraamiliste materjalidega.

Mitmesuguste ja niivõrd mitmekesiste materjalide nagu puidu, marmori, kõva kivi ja klaasi kasutamisega on Thun omakorda avardanud arhitektide ja sisekujundajate mänguruumi unikaalsete vannitoapindade loomisel – selleks pakub kollektsioon Water Jewels hulgaliselt erinevaid materjale ja mõõtmeid. Disaineri sõnul võtab kollektsiooni nimi („Veejuveelid”) kokku toodetes kasutatud lopsaka värvi- ja materjaligamma.

Kindlasti saab uuest kollektsioonist arhitektide ja disainerite pikaajaline lemmik.

VitrA missioon on luua koostöös maailma tunnustatumate ja uuenduslikumate disaineritega täiuslikke vannitube – terviklikke eluruume, mis on ühel pulgal kõikide teiste elukeskkondadega nii mugavuse, tehnoloogia eesrindlikkuse kui ka esteetilise külje poolest.