Vee puhastus ja ioniseerimisseadmed

Airvitamin OÜ

Osta vee puhastus- ja ioniseerimisseadmeid siit!

JP-108-Aquarius.jpg JP109.jpg JP105.jpg Undersink-Delphi.jpgAluseline ioniseeritud vesi

 • Annab ohtralt lisaenergiat!
 • Peseb happejäägid organismist.
 • Keha omandab ioniseeritud vett ligi 3 korda efektiivsemalt.
 • Toitained imenduvad kehasse efektiivsemalt.
 • Kaitseb organismi toksiliste oksüdantide eest, mida inimene tarbib vedelike, toidu ja õhuga ning parandab maksa töövõimet.
 • Tugevdab vitamiinide ja skleroosivastaste preparaatide toimet, säiluvad eluvajalikud. mikroelemendid.
 • Ioniseeritud veega tehtud toidud maitsevad paremini, keha omastab toitained paremini.
 • Tõstab organismi vastupanuvõimet kiirgusele, toimib kui antioksüdant.
 • Soodustab üldist tervist ja paranemist viies keha tasakaalu.

Happeline ioniseeritud vesi

 • Kokkupuutel tapab bakterid. Tugev antibakteriaalne toime.
 • Aitab lõigetel, villidel, marrastustel või löövetel paraneda.
 • Kergendab peale sääsehammustusi ja mesilase nõelamisi.
 • Kergendab peale mürgiste taimedega kokkupuudet.
 • Juuksed muutuvad pehmemaks peale sellega loputamist.
 • Parandab lõhenenud käsi, kuiva ning sügeleva naha.
 • Toimib kui kinnisti, tõmmates naha kokku.
 • Eemaldab hästi kaariese hammastelt. Saab kasutada hambapasta asemel.
 • Pese sellega juurviljad, puuviljad, liha ja kala, et hävitada bakterid.
 • Kurista sellega valusa kurgu või teiste suuhaavade puhul.
 • Pikendab lõikelillede eluiga.

Teised hüved

Aluselise vee joomine?
Joo peale trenni, sest aluseline vesi täiendab elektrolüütide tasakaalu kolm korda enam kui tavaline vesi, kuna tema veekimbud on väiksemad ja seeläbi paremini imenduvad ning taastumine on kiirem. Aitab väsimuse probleemide puhul. Aitab magada kui juua klaasitäis 1 tund enne magamaminekut.

Pesed hambaid?
Kasuta happelist vett hambapesuks – kaariese eemaldamine aitab igemehaiguste vastu. Kurista, kui kurk on valus. Amalgaamide puhul kasuta kõrgetasemelist aluselist vett. Kasuta happelist vett jalaseente ja paksu naha puhul. Vaginaalsete põletike puhul kasuta väliselt nagu duði, võtab ära sügelemise ja parandab põletikku.

Tee, kohv ja muud joogid?
Aluseline vesi lisab ka maitset ja toob jookides esile parima. Joogid on pehmemad ja neil ei ole happelist maitset/kõrvalmaitset.

Köögis?
Kasuta happelist vett tööpindade, pesukaltsude, lõikelaudade puhastamisel. Tassid ja nõud on peale happelise veega loputamist steriliseeritud astmega 5. Tassidel ei ole tee- või kohvi jälgi nii kergesti kui üldse, sõltuvalt veest.

Keetes juurvilju või valmistades suppi?
Pese juurvilju aluselise veega ja saa neilt maksimaalne maitse ja vürts salatites jms. Kibe maitse, mida vahetevahel võib tunda, läheb ära kui pesta /loputada aluselise veega.

Nahahooldus?
Happeline vesi toimib kui kinnisti, mis on väga efektiivne nahahoolduseks, sest inimese nahk ja juuksed peaksid olema kergelt happelised. Kasuta happelist vett väliselt naha pehmuse ja juustele läike saamiseks.

Toiduvalmistus?
Kui valmistada toitu aluselise veega, imendub vesi kergemini, mis parandab toidu loomulikku maitset ja kooslust. Toit valmib kiiremini aluselise vee väiksemate veemolekulide tõttu.

Lilled?
Lõikelilled on värsked kauem kui kasutada happelist vett. Lahjenda happelist vett üks kahele puhta filtriveega (mitte aluselise). Mõlemad veed on olemas, kui kasutada kodust veeionisaatorit.


Kõikide vee ioniseerimisseadmete juurde kuulub ka 3 klaasist katseklaasi, PH testimise vedelik ja värvipulk kontrolltabelil, et saaksite näha PH kvaliteedi tasemeid. Kasuta kaks või kolm tilka PH testimisvedelikku iga testtoru kohta ja vaata mis vahe on.Sa saad ka testida teiste inimeste kraanivee PH kvaliteeti. Jäta meelde, et neutraalne PH on 50 % happeline ja 50 % aluseline, nii et sa ei muuda midagi üldise 80% happelise and 20% aluselise süsteemiga. Samuti tähendab see, et sa saad tegelikult kontrollida seadet ise ja vaadata, kas ta teeb mida on väidetud.

Vee ioniseerimne – uus vee kvaliteedi parandamise tehnoloogia

Vesi puhastatakse filtritega, mis eemaldavad kõik liigsed osakesed, kuid jätavad vette alles vajalikud mineraalid. Edasi muudetakse vesi ja vees leiduvad mineraalid ioonideks ning eraldatakse vee happeline osa, järgi jääb puhasjoogivesi millel on kõrgem PH tase - ja aluseliste mineraalide konsentratsioon. Tänu kõrgemale PH tasemele sisaldab vesi rohkem vaba hapniku ning on hea janukustutajaja sobib ka erinavate jookide ja toitude valmistamiseks. Tänu hapete eemaldamisele suureneb aluseliste mineraalide osakaal:kaltsum, magneesium, kaaljum ja naatrium.

Ioniseeritud vee regulaarne kasutamine aitab neutraliseerida erinevate toitude ja jookide happelisust.

vp1.jpg vp2.jpg

Vee ioniseerimise iseloomustus

 1. Kuidas vee ionisaator toodab ioniseeritud vett?
  Vesi voolab läbi positiivsete ja negatiivsete elktroodide, mis ioniseerivad vee. Seejärel eraldatakse vee happeline osa aluselisest. See saavutatakse vee suunamisel läbi membraanide, mis eraldavad negatiivsed ioonid positiivsetest ioonidest.

 2. Plaatina titaan elektrolüüs
  Elektrolüüs on varustatud Plaatina Titaan elektroodidega, mis on jaotatud kahte sektsiooni. Anoodi osa töötleb happelist vett negatiivsete ioonidega ja katoodi osa töötleb aluselist joogivett mis sisaldab positiivseid ioone.
  Filtri kestvus on umbes 3000 liitrit, sõltuvalt vee allika tingimustest.
  Filtri materjal: ülipuhas vahekiud + hõbetatud + vaigutatud aktiivne süsinik + bio-keraamiline kivi + korall-kaltsium
  Eemaldab kõik ebapuhtused, rasked metallid jne kuni <0.01 mikronini.

 3. Automaatne elektroodide puhastumine.
  Uus elektroodide puhastustehnoloogia muudab elektroodide polaarsust automaatsel kui tekib vajadus elektroodide puhastamise järgi.

Vee PH tase
Vee üheks oluliseks kvaliteedi näitajaks on PH tase, mis näitab vesiniku ja hapniku omavahelist seost. Happeline vesi on madala PH tasemega. Aluseline vesi on kõrge PH tasemega. Vesi on neutraalne kui selle PH- tase on 7 . Mida kõrgem on vee PH tase seda rohkem sisaldab vesi vaba hapniku. Vaba hapniku olemasolu vees iseloomustab vee elujõudu.Vee PH taset mõjutab ka erinevate mineraalide konsentratsioon vees. Kui vesi sisaldab suuremas koguses kaltsiumi, magneesiumi , naatriumi siis vee PH tase tõuseb sest mineraalid on otseselt seotud vee PH taseme reguleerimsega

Inimkeha PH tase
Meie organismi 75 triljonit rakku elavad keskkonnas, mis meenutab jõevett. Kui vesi jões muutub liiga happeliseks, siis kalad surevad. Meie organismi võib võrrelda akvaariumiga, kus tuleb vett hoida värske ja aluselisena selleks, et väikesed kalakesed st., meie rakud saaksid elada. Seetõttu kohe, kui tekib hingamiskõlblik hapnik, suudab kala hingata, tähendab ka elada. Sama juhtub meie verega. Kui PH on kõrge, suudab veri meie organismi efektiivselt vajaliku hapnikuga varustada kui aga PH on madal muutub hapnik seotuks ning varustamine muutub puudulikuks. Vere PH on alati 7,35 ja 7,45 vahel.Väiksemgi muudatus selles tasemes põhjustab probleeme sest ligi 90% verest on vesi . Inimestel on oluline hoida organismi kõrget hapniku tase, eriti raku tasandil. PH tõstmine ainult 0,15 ühiku võrra tõstab vaba hapniku olemasolu 65% . Olulist rolli organismi PH taseme reguleerimises mängivad aluselised mineraalid nagukaltsium ja magneesium, mis neutraliseerivad happeid.