Äärekivid Pave Edge

Revalkivisystems OÜ

PAVE EDGE on vastupidavast materjalist ja lihtsa paigaldustehnoloogiaga teeääristamise uus süsteem, mis pakub kõigile disainimisvabadust.
Täna tehtud, aastaid hooleta! 
pave_edge1.JPG
PAVE EDGE’i kivitee äärised
PAVE EDGE'i konstruktsioonid on tehtud tugevdatud PVC-materjalist. Tänu oma omadustele on tegu nii  põhjamaistele ilmastikutingimustele kui raskustele vastupidava ning samas hästi töödeldava materjaliga.
PAVE EDGE’i materjali üheks väärtuslikuks omaduseks on nn mälu – ükskõik kui raske koorem sealt üle ka ei sõidaks, taastab PAVE EDGE'i ääris kohe oma algse kuju.
pave_edge2.JPG

Erineva kujuga teede ja platside toestamiseks on PAVE EDGE’il eri kujuga äärised:
- jäigad (ingl. rigid)  äärised on mõeldud sirge ja sujuva kaarega teede jaoks;
- painduvad (ingl. flexible) äärised käänuliste teede, ümarate platside ja lilleklumpide ehitamiseks või koduõue ainulaadse mustriga kujundamiseks.
Oluline, et kõik püsib sellisena ka pärast pidevat autoga ülesõitmist ning aastatejagu vihmasid ja lumesulamisi. Silmailu lisab võimalus peita ääris murukamara või lillepeenra alla. Nii jääb mulje, et tee läheb sujuvalt üle haljasalaks ja vastupidi.

PAVE EDGE’i paigaldamine
PAVE EDGE'i teeääriste paigaldamine võtab vähe aega ning ei nõua erilisi lisaoskusi. Õige paigaldamine on lihtne, kiire ja puhas töö – hakkama saab haamri ja saega (kerge vaevaga saab saagida õige pikkusega detaile), lisaaega kuivamiseks ei ole vaja ning tööga tuleb toime ka üksi. Ühendamiseks on olemas vastupidavast materjalist ühendustoru, mis võimaldab jätkata ääriseid lihtsalt ja kindlalt. PAVE EDGE'i äärised kinnitataks maa külge pikkade, 30-40 cm naeltega. Vajaliku sagedusega augud selleks on ääristes olemas. PIKKUS:
pave-edge6.jpg
PAVE EDGE’i ääris on mõeldud paigaldamiseks servapidi teekivide ja liiva alla, nii et ääris toetuks kõvale pinnasele. Selline paigaldusviis võimaldab paremini kiviteed vormis hoida ning takistab ühtlasi ka liivakihi laialivajumist. Äärist on võimalik paigaldada nii enne kui pärast kivide ladumist.
PAVE EDGE'i äärises olevasse õõnsusesse saab ohutult paigutada elektrijuhtmed näiteks õuevalgustuse tarbeks.
pave_edge_3.JPG

Praktika on näidanud, et PAVE EDGE'i vorm – äärised on tugevdatud materjalist, kolmnurkse ristlõikega ja seest õõnes – ongi just sobivaim raskete kiviteede vormis hoidmiseks. Isegi kogukal kiviaial võimaldab PAVE EDGE'i ääris sirge püsida.

pave_edge4.JPG

PAVE EDGE’i ääris on kõige professionaalsem valik kivitee ääristamiseks!


www.revalkivi.ee
Mati Rand
OÜ Revalkivisystems
GSM: + 372 5 13 15 14
e-post: mati@revalkivi.ee