Ehitusplaat Amroc®

Ehitusplaadi Ekspert OÜ

Logo.jpg
AMROC® ehitusplaadid on valmistatud männipuidulaastudest ja portlandtsemendist (OPC), mineraalsetest lisanditest ja veest kõrgtehnoloogilise pressimise teel.
AMROC® ehitusplaadid ei sisalda formaaldehüüdi, mürgiseid aineid ega muid ohtlikke koostisosi ning on vastupidavad närilistele, seentele ja putukatele.
AMROC® ehitusplaadid on ilmastikukindlad, külmumis- ja sulamiskindlad, kõdunemiskindlad ning vastupidavad keemilistele puhastusainetele, samuti loomsetele jäätmetele.

KASUTUSVALDKONNAD
AMROC®
ehitusplaate saab kasutada

  • välisviimistluseks
  • puitkarkasskonstruktsioonide ehitamiseks
  • põrandakattematerjalina
  • siseseinteks ja lagedeks
  • kandvate ja mittekandvate vaheseinte ehitamiseks
  • viimistlusplaatidena niisketes ruumides
  • tulekindlust nõudvates konktruktsioonides
  • eemaldatavate või betooni sisse jäävate raketiste ehitamiseks
  • löögikindlust vajavates konstruktsioonides (näiteks spordiväljakud)


AMROC® - B1 plaadid on suure tulekindlusega, tsementhalli lihvimata või lihvitud pinnaga. Plaadi sees on jämeda fraktsiooniga laastud, pealiskiht on aga viimistlusvalmis peenema fraktsiooniga laastudest.

AMROC® - A2 plaadid on mittesüttivad, läbinisti helepunase lihvimata või lihvitud pinnaga. Võrreldes AMROC® - B1 plaadiga on AMROC® - A2 plaadi materjal kõvem ja hapram. Seetõttu tuleb plaadi töötlemiseks kasutada teemantotsakuga tööriistu.

AMROC® - Color on suure tulekindlusega ning mõeldud kasutamiseks peamiselt välitöödes. AMROC® - Color plaadi servad ja mõlemad küljed on krunditud ja värvitud ilmastikukindla kuumkuivatatud akrüülvärviga. Plaadi esikülje jaoks on võimalik valida hulganisti erinevaid värve RAL-süsteemi alusel. Plaadi tagakülg on kaetud helehalli RAL-7035 tooniga.

AMROC® - Color krunditud plaat on mõeldud nähtava pinna lõplikuks individuaalseks viimistlemiseks ehitusplatsil pärast plaatide paigaldamist. Plaadi tagakülg on viimistletud helehallis RAL-7035 värvitoonis. Plaadi servad ja esikülg on krunditud täisvalges RAL-9010 toonis akrüülvärviga. Plaadi esikülje lõplikuks värvimiseks tuleb kasutada ilmastiku- ja leelisekindlat akrüülvärvi. Lisaks värvitud fassaadikattena kasutamisele sobib AMROC® - Color krunditud ka krohvialuseks.

AMROC® - Rustical plaadid on suure tulekindlusega integreeritult värvitud ja lihvitud pealispinnaga, mis on mõeldud kasutamiseks sisetingimustes. AMROC® - Rusticali on sobiv kasutada ka põrandakatte plaadina. Sellisel juhul on sarnaselt AMROC® - põrandaplaadile plaadil sulundliide neljas küljes. AMROC® - Rusticali on pakkuda neljas värvitoonis: antratsiit, merevaikkollane, telliskivipunane, naturaalne.

AMROC® - põrandaplaat on kvaliteetne põrandakatte materjal, mida iseloomustavad eelkõige kõndimismugavus, survetugevus ja hea heliisolatsioon. Äraproovitud on rakendus „ühemeheplaadina” suurusega 1250x 625mm, lihvituna mõlemalt poolt ning sulundliitega neljas küljes.

Kivex3.gif
OÜ Ehitusplaadi Ekspert
Tel: 533 65649
Tel/fax: 6533739
info@ehitusplaat.ee
www.ehitusplaat.ee