PAX värskeõhuklapid

Hessen DI OÜ

  • Manuaalsed või termostaadi poolt juhitavad
  • Õhu laialikandmine ilma tuuletõmbeta
  • Ümmargune või neljakandiline kate
  • Lihtne puhastada
  • Kerge paigaldada

Lihtne käsitseda

PAX värskeõhuklapid on saadaval kahe erineva kanaliläbimõõduga - 80 mm või 100 mm. Ainulaadne seinakinnitus ja ventiili siseosas paiknev bajonettkinnitus võimaldavad sellele kergesti ligi pääseda, seda puhastada ja filtrit vahetada. Manuaalselt reguleeritavad värskeõhuklapid seadistatakse klapi alumises servas oleva regulaatori abil. Värskeõhuklappe on sadaval ka täisautomaatsetena, kus klapi avaust reguleerib termostaat.
freshklapp_montaaz.jpg

Leidlikud funktsioonid

Termostaadi poolt juhitaval mudelil on õhuavaus maksimaalselt avatud +10C ja sellest kõrgema temperatuuri korral. Temperatuuri langedes kahaneb järk-järgult ka klapi avaus. -5C juures on klapp jõudnud suletud asendisse. Klapid on varustatud eemaldatavate servadega, mis pärast nende eemaldamist kindlustavad minimaalse õhu juurdevoolu ka täiesti suletud klapi korral.

Termostaat on saadaval ka lisavarustusena ja seda on võimalik monteerida juba olemasolevale manuaalsele PAX värskeõhuklapile. Väreskeõhuklapi sisekaane sisemus on isoleeritud, et takistada kondensatsiooni sadestumist.

Värskeõhuklapi alumisel poolel õhuavaus puudub, kuid ülemine osa on täiesti avatud. See on vajalik, et sisse voolav õhk saaks võrdselt hajutatud ja külma tuuletõmbe risk oleks minimaalne.
freshklapp.jpg freshklapp_kandiline.jpg

Komplektid

PAX sissepuhkepakett on kompleksne lahendus värskeõhuklapi välisseinale monteerimisel. Pakett sisaldab seinaventiili (kas manuaalne või termostaadiga reguleeritav), seinatoru (läbimõõduga 80/100mm) ja valget välisseinaresti. Maksimaalne seina paksus: 370 mm.

Seinatorusid saab vajadusel pikendada või lühendada, et neid vastavalt paksematele või õhematele seinamõõtudega sobitada. Ventiili siseseinakate on saadaval ümmargusena või kandilisena.Hessen DI OÜ
www.hessen.ee
info@hessen.ee