Disainlaed

Emerald Ripplaed OÜ

ARMSTRONG INFUSIONS CANOPY ®

Rõhutamaks ruumi eripära ning paigutust, suunamaks ruumi siseneja pilku või pakkumaks külastajale tunnet elementide lähedusest, on Armstrong välja töötanud kõrgdisaini pakkuva tootegrupi Infusions Canopy.
Armstrong Infusions Canopy võimaldab arhitektil väljendada oma loovust täiesti uuel tasandil ja pakub piiramatuid võimalusi sisedisaini loomiseks ning elementide rõhutamiseks.
Armstrong Infusions Canopy loob disaini äärmusest äärmusesse. Alates kergete elementidele viitamisega ning lõpetades ruumi eripära rõhutamisega pakub Armstrong Infusions Canopy erinevate värvilahenduste, mõõtmete ning mustritega võimalusi kõrgarhitektuuriks.
Armstrong Infusions Canopy võimaldab tekitada standardsete tootelahendustega täiesti uusi disainilahendusi.

EmeraldDisain100.jpg EmeraldDisain200.jpg EmeraldDisain300.jpg EmeraldDisain400.jpg EmeraldDisain500.jpg

ARMSTRONG ULTIMA CANOPY ®

Armstrong Ultima Canopy on mineraalist laepaneel (vt Armstrong Ultima), mis on eelnevalt kumeraks või nõgusaks vormitud. Just valitud vorm annab arhitektile võimaluse laedetailidega kombineerides rõhutada ruumi elemente ning väljendada enese loovust.
Armstrong Ultima Canopy on parim kõrgdisaini loomise vahend avatud ruumidele pakkudes lisaks kujundamise võimalustele ka suurepäraseid akustilisi omadusi ning väga head valguspeegelduvust.
Armstrong Ultima Canopy’i muudab erakordseks disaineri tööriistakse selle kõrgekvaliteediline pinnaviimistlus ning samas äärmiselt lihtne ja kiire paigaldusviis, mis muudab Armstrong Ultima Canopy ideaalseks olemasolevate ruumide renoveerimisel ning uudsete lahenduste loomisel.

EmeraldCanopy100.jpg EmeraldCanopy500.jpg EmeraldCanopy300.jpg EmerladCanopy400.jpg EmerladCanppy200.jpg

ARMSTRONG AXIOM CANOPY ®

Sageli on arhitekt valiku ees, kas luua disaini ning loobuda akustilistest omadustest või tagada ruumile hea akustika, kuid vähendades seeläbi võimalusi suurepäraste disainlahendust loomiseks.
Armstrong Axiom Canopy loob akustilisi lahendusi loovutamata kõrgdisaini.
Armstrong Axiom Canopy on ripplagede servasüsteem, mis võimaldab luua avatud pindadele täismõõtmetega laeplaatidega “akustilisi saarekesi”. Armstrong Axiom Canopy lahenduse puhul kasutatase standardseid laeplaate, mis kombineeritakse Armstrong Axiom Canopy servasüsteemidega.
Armstrong Axiom Canopy on suurepärane disainilahendus eraldamaks avatud ruumis vastuvõtuks, töökohtadeks või koosolekuteks ette nähtud kohtasid ülejäänud pinnast lisamata seejuures täiendavaid elemente nagu vaheseinad ning lisamööbel

EmeraldAxiom100.jpg EmeraldAxiom200.jpg EmeraldAxiom300.jpg EmeraldAxiom400.jpg EmeraldAxiom500.jpg

EMERALD STARLIGHT VALGUSLAED

Emerald StarLight valguslaed võimaldavad sisekujundajal ja arhitektil lihtsate vahenditega luua suurepäraseid visuaalseid ning disainlahendusi, samuti lisada ruumile omapära ning tagada luksuslik ilme.
Klassikalised valguslaed luuakse kasutades piimjat opaalklaasi, mille erineva läbipaistvusastmega ning mõningase värvivalikuga tootesari pakub kujundajale palju erivõimalusi oma loovuse kasutamiseks. Kuna valguslagesid on võimalik toota samas mõõdus tavaliste moodulplaatidega, siis on neid lihtne kasutada ka üksikplaatidena, andes seega sisekujundusele omapärase ja peene nüansi.
Emerald StarLight tootesarja paigaldamiseks kasutatakse standardset T-kandesüsteemi ja ripplae all asetsevat valgustust, mis muudab eripärase ja eksklusiivse ripplaesüsteemi kiirelt ja mugavalt paigaldatavaks kõrgdisaini elemendiks.

EmeraldValguslaed100.jpg EmeraldValguslaed200.jpg EmeraldValguslaed300.jpg

EMERALD REFLECT PEEGELLAED

Emerald Reflect peegellaed pakuvad sisekujundajale ja arhitektile piiramatuid võimalusi ruumi suurusega varieerimiseks ning tegelikust avaramavate ruumilahenduste pakkumiseks.
Emerald Reflect peegellagede paigaldamiseks kasutatakse kõiki stadnardseid T-kandesüsteeme, mis muudab eksklusiivse ja unustamatu disainlahenduse loomise mugavaks ning ohutuks protseduuriks.

Emerald Ripplaed OÜ
Vesse 4
11415 Tallinn 
Tel. +372 6 828 756
Gsm. +372 5 136 657 
www.ripplaed.ee  
emerald@ripplaed.ee