IgnoRa kaminad ei vaja korstent

Palazzo sisustussalong

kamin1.jpg

 

Kamin on vaieldamatult kodu kolle, meie kodu süda, ta toob meid lähemale loodusele ning äratab meie hinges kaunimaid omadusi – romantikat, loomingulisust.

Iidsest ajast imetlevad inimesed tuld. Tuli ei olnud pelgalt toidu valmistamise võimalus, selle abil loodi hubasust juba koopas, hiljem ka hütis. Inimese leegi jälgimise kirg kandub põlvest põlve.
kamin2.jpg

Kamin on paljude kodude unistuseks, ta tekitab koju lummust, ta on pererahva uhkuse põhjustaja. Mis aitab unustada üksikusetunde suures majas või lisada rahu ja romantikat pereõhtutele? Ikka kamin! Kui meeldiv on istuda tule ääres, lõõgastuda, imetleda võluvat leekide mängu, lugeda raamatut või lihtsalt unistada. Soojust kiirgav elav leek aitab kõrvale jätta kõik argimured katkestades harjumuspärast ajakulgu. Kamin võib tundmatuseni muuta nii eramu kui ka linnakorteri interjööri. Ta lisab kodule hubasust ja individuaalsust..

Kamin kindlustab mugavuse igas interjööris. Ärikohtumine sujub edukalt, kui kõrval põleb leek, leegivalgus meelitab restorani või kohvikusse uusi külastajaid. Kuid kahjuks võib kamina paigaldusel ette tulla takistusi, eriti paneelmajades ning kõrghoonetes. Sukeldudes probleemide rägastiku, mida toob kaasa korstna ja lõõri ehitamise soov ja nähes, kui keeruliseks muutub kooskõlastamise protsess, loobuvad paljud inimesed oma unistusest. Siin tulevad teile appi ignoRa kaminad!

IgnoRa – uue põlvkonna kaminad!

Korstnata, kuid ehtsa tantsiva leegiga kaminad on kättesaadavad, nende kasutamine on lihtne ning nad on ökoloogiliselt kahjutud. Ei ole vajadust otsida puude jaoks kohta, sest nendes kaminates põleb bioetanool, 21. sajandi kütus. Te peate vaid valama küttevedelikku selleks mõeldud anumasse kamina põhjas ning süütama selle kaminatikuga ja võitegi nautida suurepärast vallatut leeki.
kamin3.jpg kamin4.jpg
Bioetanool laguneb põlemisel looduses esinevateks algaineteks – veeks ja süsihappegaasiks. Me ei pea tegelema jääkainetega või muretsema korstna pärast. Nende kaminate suurimaks eeliseks on lõhna- ja suitsuvaba põlemine. Kaminad on lihtsalt ümberpaigutatavad ning nende kasutuselevõtmine ei määri ruumi sisustust. Kui otsustate kolida, kolib teie kamin teiega koos.

Dekoratiivsete kaminate originaalse disainiga mudelid sobivad nii modernsesse kui ka klassikalisse interjööri. Kergesti paigaldatavad dekoratiivsed biokaminad tulevad tehasest erivärvides, osad mudelid on seinale riputatavad.

IgnoRa kamin aitab luua hubase kodu, pakkudes teile uskumatut naudingut. Olenemata sellest, kui kaugele arenevad teadus ja tehnoloogiad, põleb "elav" leek teie kodus alati.

Palazzo sisutussalong
Tallinna Salong, Ahtri 6
Tel: +372 625 9815
Faks: +372 625 9816
e-post: tallinn@palazzo.ee

Pärnu Salong, Papiniidu 58
Tel: +372 442 3050
Faks: +372 442 3050
e-post: palazzo@palazzo.ee