Elektrisüsteemid

AS Ensto Elekter

Elektrivarustusel on täita oluline osa Teie kodu mugavaks ja turvaliseks muutmisel!

Omaenda eramu või puhkemaja ehitamine või remontimine on üks Teie elu suurtest ettevõtmistest. Lõppeesmärgiks on funktsioneeriv kodu, mis pakub Teile valgust, soojust, mõnusat äraolemist ja turvalisust. Hästi kavandatud elektrivarustusel on täita tähtis osa niisuguse tõhusalt toimiva kodu loomisel, mis rahuldab pere kõikide liikmete vajadused ja vastab nende ootustele.

Energiasäästmine iga päevaga aina olulisem

Oma Maja

Palju inimesi valib elektritooteid mitte võimsuse, vaid eelkõige nende energiasäästlikkuse järgi. Pisut suurem väljaminek võrdub hilisema kokkuhoiuga.

Sidevõimalusi tuleks uurida juba enne maapiirkonda majakrundi ostmist

Oma Maja

Maale elama kolides tuleks juba enne krundi või maja ostu uurida peale muude kommunikatsioonide ka sidevõimaluste olemasolu, et vältida hilisemaid üllatusi.

Elamutesse sobivad parema läbivusega vaskjuhtmed

Äripäev

Peenem vaskjuhe talub paksemast, kuid odavamast alumiiniumjuhtmest suuremat voolutugevust ja kõrgemat pinget.

Generaator kardab viimase võtmist

Äripäev

Kodutehnikat toidab elektriga kõige ohutumalt ühtlaselt töötav asünkroonne generaator.

Tuulega elekter majja

Oma Maja

Oma tuulegeneraatori paigaldust tasub kaaluda suvemaja või eramu puhul, mis asub saarel või asupaigas, kus elektrivõrk jääb kaugele.

Vana lift vajab ülevaatust kord aastas

Äripäev

Ebatäpne peatumine, mittesujuv liikumine ja mitmete pisirikete sagenemine võivad viia lifti poole miljoni kroonise renoveerimiseni või uue lifti ostuni miljonilise kuluga.

Plõks ja kogu maja on automaatika kontrolli all

Oma Maja

Automatiseeritud garaažiuks, liikumisanduriga õuevalgusti või taimeriga pesumasin pole enam kellegi jaoks mingid imeasjad. Kuid on veel palju muudki, mida moodsas kodus saab ühest puldist juhtida.