Fassaadimaterjal STO

Sto Eesti

Olgu silindrikujuline kasiino Bodensee järve ääres (1), suvila Lago Maggiores (2), keskaegne võõrastemaja Überlingenis (3), uus elumaja Londoni Docklandsis (4) või elu- ja ärihoone Pariisis (5): fassaadispetsialistina tagab Sto süsteemse konstruktsiooni ja kõigi komponentide üksteisega täpselt kokkusobiva koosluse. Seda nii kruntide, krohvide, värvide, isolatsioonisüsteemide kui fassaadiprofiilide osas.

Ehitusplaat Amroc®

Ehitusplaadi Ekspert OÜ

AMROC® ehitusplaadid on valmistatud männipuidulaastudest ja portlandtsemendist (OPC), mineraalsetest lisanditest ja veest kõrgtehnoloogilise pressimise teel.
AMROC® ehitusplaadid ei sisalda formaaldehüüdi, mürgiseid aineid ega muid ohtlikke koostisosi ning on vastupidavad närilistele, seentele ja putukatele.
AMROC® ehitusplaadid on ilmastikukindlad, külmumis- ja sulamiskindlad, kõdunemiskindlad ning vastupidavad keemilistele puhastusainetele, samuti loomsetele jäätmetele.

Kivipuruplaat Kivex

Ehitusplaadi Ekspert OÜ

KIVEX kivipuruplaat on loodusliku kivipuruga kaetud tsementlaastplaat. Alusmaterjalina on kasutatud tsementlaastplaati, mis on koostiselt loodussõbralik ega sisalda mürkaineid ning kahjulikke lisaaineid. Plaadid on kaetud erinevas fraktsioonis ja värvitoonis loodusliku kivipuruga.

Fassaadiplaat ja sokliplaat Tempsi

V-Tempsi OÜ

Tempsi-plaat® on loodusliku kivipuruga kaetud tsementlaastplaat, mis sobib nii fassaadide kui soklite katmiseks.

Kivifassaadi remont

AS Eskaro

Ilus fassaad rõõmustab alati silma. Kõige eredama mulje jätavad hooned, millel on arhitektuurne ja ajalooline väärtus. Kuid isegi stiilne modern või keerukas barokk kaotab oma võlu kui fassaad on remontimata või määrdunud.

Korralik fassaadivalgustus paneb majad pimedas uut elu elama

Äripäev

Välisvalgustus aitab lisaks valgustamisele pimedal ajal hoone arhitektuuri ilmestada, esitleda fassaadide eripära ja kujundada illusoorset keskkonda.

Edev plaatfassaad nõuab eeskujulikku tuulutust

Oma Maja

Kivi, vineeri ja krohvi järeleaimava fassaadi plaatkatte igaühele muidu jõukohane paigaldamine eeldab täpsust.

Plekkfassaad lööb vaid odavusega

Oma Maja

Peamiselt ikkagi katust meenutav ja esteetiliselt vaieldav plekkfassaad nõuab katte taha eeskujulikku tuulutust.