Uus süsteemne lähenemine puidukaitsele

AS Eskaro

eskaro-logo3.gif
BIOSTOP
- Sügavale imbuv puidukaitsekrunt, mis kaitseb puitu mädanemise, hallituse, sinetuse, aga ka putukate-kahjurite eest. Parandab dekoratiivsete puiduviimistlusmaterjalide nakkuvust aluspinnaga.

BALANCE - Vahend puidu pikaajaliseks kaitsmiseks ja dekoratiivseks töötlemiseks. On hea imbuvusega ja moodustab pinnale pikaajalise dekoratiivse poolläbipaistva kihi, mis rõhutab puidu faktuuri. Aura Balance kaitseb hästi pinda ilmastikumõjude eest, kuid tänu biotsiidide puudumisele koostises sobib hästi ka sisetöödeks.

LASUR - Dekoratiivne viimistlev puidukaitsevahend, mis moodustab pinnale paksukihilise elastse katte, mis on vastupidav pragunemisele. Vahendit on mugav kasutada: ei tilgu pintslilt, ei moodusta vertikaalsetel pindadel niresid, rõhutab puidu faktuuri ja säilitab pikalt dekoratiivsed omadused. Ei sisalda biotsiide.

EFFECT  A - Unikaalne kaitsvate omaduste tugevdaja puidukaitsevahenditele, tõstab vastupanuvõimet seentele, sinetusele ja mädanikule. Spetsiaalsete vahade ja fungitsiidsete lisandite emulsioon alküüdlakis. On ette nähtud lisamiseks puidukaitsevahenditele, mida kasutatakse rasketes ilmastikuoludes asuva puidu töötlemiseks.

TOP WOOD - Linaõli baasil vahend puitpindade kaitsmiseks ja hooldamiseks välistöödel. Töödeldud pind omandab efektse dekoratiivse välimuse ja võime taluda ilmastiku kahjulikke mõjusid.

PROTECT GREEN - Süvaimmutusvahend varjatud puitkonstruktsioonidele
nagu sarikad ja müürilatid.

eskaro-pudukaitse1.jpg

Küsige Eskaro värve ehitusmaterjalide kauplustest.
Eskaro AS - Eesti kvaliteetvärvide tootja aastast 1993.
Info tel. 621 7949, 621 7959
www.eskaro.com

Eskaro-logo1.jpg