Klaasradiaator Termex

Termex OÜ

termex-logo-1.gif termex-logo-2.gif
Klaas on tänuväärne materjal kehastamaks arhidektide, ehitajate ja disainerite julgeid ideid . Nüüd klaas ka kütab. Thermovit elegantne klaasradiaator on kombinatsioon absoluutsest läbipaistvusest, mitmekülgsetest võimalustest ja suurepärasest kvaliteedist. Ta sulandub harmooniliselt iga interjööriga ja toob juurde elegantsi ja uusi nüansse. Tavapäraste torude ja armatuuri puudumine annab disainerile piiramatu loomingulise vabaduse.

THERMOVIT ELEGANCE radiaatoreid on kolme eksklusiivset varianti. Igaüks neist on võimeline täiendama disaineri julget projekti.
termex-klaas1.jpg
DIAMANT mudel on klassikaline läbipaistev versioon. Tema erakordselt puhas klaas garanteerib täieliku läbipaistvuse ja selguse.

CHARME geomeetriline võrgustik muudab radiaatori soliidseks disainielemendiks.

MIRASTAR radiaator on ühtlasi kirgas peegel, mis tänu küttele ei lähe kunagi uduseks. Seetõttu sobib ta ideaalselt vannitubadesse ja ka esikutesse.
termex-klaas2.jpg

Klaasradiaatorite efektiivsus on 100%-ne, see tähendab et kogu tarbitav vool muundatakse soojusenergiaks. Mis kõige tähtsam - horisontaalne soojuskiirgus moodustab 60-70% kogu soojueraldusest. Tavalisel radiaatoril on need numbrid vastupidised.
termex-klaas3.jpg

Tänu horisontaalsele soojendamisele infrapunakiirguse abil ei tekita Thermovit radiaator õhus ringlevat tolmu. Eriti tänuväärne omadus on see tolmuallergikute seas.

VÕIMSUSED

Tasub tähele panna, et radiaator ei küta pidevalt maksimumvõimsusel. Saavutadessoovitud temperatuuri, jääb ta seda 1°C täpsusega hoidma, lülitudes vajadusel sisse ja välja.

 

Mõõdud

Elektriline võimsus

Köetav ruum

60x40

240W

6m²

100x50

500W

10m²

120x60

720W

16m²

150x70

1050W

21m²

RADIAATORITE KINNITUSED

Klaasradiaatorit on võimalik kinnitada seinale või põrandale silindrikujuliste kinnituste abil. Põrandale saab radiaatori panna ka teisaldatavana - tänu massiivsetele metalljalgadele püsib see kindlalt püsti. Kinnitused on saadaval pronksivärvi, roostevaba ja kroomituna.

Lisavalikuna saadaolev käterätikuivati lisab seinapealsele radiaatorile veelgi funktsionaalsust.
termex-klaas4.jpg
termex-klaas-term.jpg

Juhtmeta kaugjuhtimis-termostaadi
abil on võimalik ruumi temperatuuri reguleerida soovitud vahemikus ning isegi nädalase programmi teha, mille järgi radiaator lülitub sisse-välja soovitud kellaaegadel. Ühest distantstermomeetrist saab juhtida kuni kahte radiaatorit 20m raadiuses.Valida võib ka termostaadita radiaatori, mida saab lihtsalt sisse-välja lülitada.

TEHNILISED ANDMED

  • Ohutu, kildudeks purunematu klaas
  • Tööpinge 220/230V, ilma eraldi transformaatorita
  • Küttekoefitsient KPD 100%
  • Kaitseklass IP46 (pritsmekindel)
  • Lihtne kasutada
  • Tervisele absoluutselt ohutu

AMETLIK ESINDAJA EESTIS 

Termex OÜ
Sütiste tee 21, Tallinn 13419
tel: 657 5333, mob: 50 27 790
info@termex.ee

termex-logo-2.gif