Fassaadikimm

Puitkatused OÜ

Kimme kasutati ja taasavastatakse ka fassaadikattematerjalina. Materjali kombineeritakse laudisega või paigaldatakse ka iseseisvalt. Kuna fassaadi puhul ei oma kolmekordne kate erilist tähtsust piisab ka kahekordsest kattest, seetõttu  on kimmide pikkus 400 mm, kuid loomulikult saame valmistada materjali ka vastavalt kliendi soovile.

Kvaliteetne puitfassaad on ajatu ja peab ilmastikule vastu

Oma Maja

Korralikult teostatud ja värvitud puitfassaad annab majale ilusa välisilme ning kaitseb selle seinu ka karmide ilmastikuolude eest.

Fassaadivineer kardab vett

Äripäev

Dekoratiivne fassaadivineer peab ilmale vastu vaid siis, kui see õigesti paigaldada, seda korralikult tuulutada ja järjepidevalt hooldada.

Vana puitfassaadi renoveeri arukalt

Oma Maja

Renoveerimist vajavad puithooned asuvad tihti miljööväärtuslikus piirkonnas, seepärast peaks puitfassaadile iluravi tehes maja välisilmet võimalikult vähe muutma.

Fassaadivineer igatseb korralikku tuulutust

Oma Maja

Esinduslik fassaadivineer säilitab ilmastikukindluse vaid korraliku tuulutuse, õige paigalduse ja pideva hoolduse korral.

Puitfassaadi hooldus algab õigesti valitud immutusvahenditest

Äripäev

Puitmaterjalile on olemas kahte sorti immutusvahendeid: peidetud konstruktsioonide immutusvahendid ja dekoratiivsed immutusvahendid fassaadidele, aialippidele ja muudele nähtavatele puitosadele.