Saunad

Eestlased on teadnud sajandeid, et saun on mõnus asi ja tervisele kasulik. Saun ei too küll igavest noorust, aga ta on ikkagi midagi rohkemat kui higistamise koht. Õige saunaskäimine karastab, vastupanuvõime higistamise vastu kasvab, nahk silendub, üldine enesetunne paraneb. Õigesti ettevalmistatuna naudite saunaskäiku veelgi enam ja selle kosutav ning tervistav toime on tunduvalt suurem. Ka saunaskäiku saatev õhkkond mängib suurt rolli. Sellest oleneb, kas suudetakse igapäevane melu unustada ja end sisemiselt välja lülitada või ei. Ideaalvariant on muidugi looduse keskel olev saun, aga ka hoolega valitud saunatarbed ja hooldusvahendid võivad saunaskäigust teha elamuse kõikidele meeltele. Saun on läbiproovitud vahend, mis sobib tervise eest hoolitsemiseks peaaegu igale inimesele.

Suitsusaun: äraproovitud ja hinnatud

Oma Maja

Traditsioonilise suitsusauna hüva leili ja tummist puupõlemislõhna hinnatakse üha enam. Väärt hoone kavandamisel peaks arvestama aga vähemalt paarisaja tuhande kroonise väljaminekuga.

Saunaviimistluses kasuta õigeid materjale

Oma Maja

Nii vanemas kui ka tänapäevases saunaehituses on eelistatuim materjal puit. Lisandunud on mõned vastupidavamad ja kergemini hooldatavad viimistlus- ja ehitusmaterjalid.