SIKA ehituskeemiatooted

Sika Estonia

SIKA – kõigiks tähtsateks ettevõtmisteks: Sikaflex®-11 FC+, Sikaflex®-Construction, Sikaflex®-PRO 2 HP, Sikacryl®-S, Sikacryl®-HM, Sikacryl®-AS, Sikasil®-C, Sikasil® Universal, Sikasil®-E, Sanisil® Lk 11, Sika Firesil®-N, Sika® FireStop, Sika BlackSeal®-1, Sika MultiSeal®, Sika Boom®, Sika Boom®-W , Sika Boom®-S, Sika Boom®-N, Sika Boom®-G, SikaSwell® System

Eskaro värvid ja muud ehituskeemia tooted

AS Eskaro

AS ESKARO on suurim Eesti kapitalil värvitootja, kes juba alates 1993. aastast tegelenud värvide, lakkide, pahtlite, liimide, puidukaitsevahendite ja muu ehituskeemia tootmise ja arendusega. Täna on Eskaro kiiresti arenev rahvusvaheline kontsern peakontoriga Maardus ja esindustega Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas ja Valgevenes. Tootenimistusse kuulub üle 80 eri nimetuse. Ettevõte omab kvaliteedijuhtimise sertifikaati ISO 9001:2000. Lisaks tootmisele ja hulgimüügile on suur rõhk tootearendusel koos Euroopa juhtivate laboritega. Koolituskeskus koolitab nii kaupluste müügipersonali, professionaalseid ehitajaid ja arhitekte, kui ka annab nõu eraisikutele, kellel küsimusi värvide sobivuse, eeltööde, töövahendite ja tehnoloogia osas. Tooted vastavad kõrgeimatele nõudmistele keskkonnakaitse osas ja isegi ületavad neid.

SIKA ettetellitavad profi ehituskeemiatooted

Sika Estonia

Infolehed ja tööjuhendid

Hermeetikud, liimid, mastiksid ...

Soudal AS

SOUDAL on Euroopa juhtivaid hermeetikute, polüuretaanide, liimide, hüdroisolatsioonimaterjalide ja autokeemia toodete valmistaja. SOUDALI strateegiliseks eesmärgiks on toodete laitmatu kvaliteet, mida kinnitab ka talle antud ISO 9001:2000 sertifikaat. SOUDALI toodangut eksporditakse enam kui 90 riiki. Soudali müügiesindused tegutsevad paljudes maailma riikides, kaasaarvatud Eestis.

Elastra ehituskeemiatooted

Elastra Kattemateriali AS

ELASTRA KATTEMATERJALI AS on Eestis tegutsev ehituskeemia tootmis- ja hulgimüügifirma. Firma on keskendunud põhiliselt spetsiifiliste, vee baasil ehitusotstarbeliste mastiksite, dispersioonide ja impregneerimisvahendite tootmisele. Toodangu nimestikus on ka vesialusel sise- ja välisvärvid ning epoksüvärvid ja lakid. Toodang on suunatud tarbijale, kes eelistab professionaalsust ja kõrgemat kvaliteeti. Koos toodetega pakub firma ka tehnilisi lahendusi, leides konsultatsioonide käigus tellijale sobivaima materjali ning paigaldustehnoloogia.