5 tapeetimise nippi algajale


Tapeedi vahetus on parim viis värskendada oma kodu. Sõltuvalt tapeedist, sobib see nii magamis- kui ka elutuppa või isegi koridori ja vannituppa.

Tapeedi vahetamine on töö, millega saab hakkama ka ilma spetsialisti abita. Tapeetimine on tehtud võimalikult lihtsaks - näiteks fliseliintapeedid on “isekleepuvad”, mistõttu ei pea tegelema tapeedipaani liimimisega. Toome teieni 5 nõuannet, mis aitavad ka algajatel tapeetimisega iseseisvalt hakkama saada. Vali tapeedid välja Kaup24 e-poest ja alusta tapeetimist!


Värvid, mis muudavad elukeskkonna paremaks

Oma Maja

Kuna suurem osa elust möödub siseruumides, siis tasub enne viimistlusmaterjalide ja värvide valikut mõelda, kas me saame teha midagi oma elukeskkonna parandamiseks.

Värvitootjad püüavad purki segada ehedat loodust

Äripäev

Eesti värvitootjate pakutavas valikus leidub nii läbinisti sünteetilisi kemikaalidel põhinevaid tooteid kui ka sellistest ollustest kokkusegatud värve, mida me tavaliselt oleme harjunud toiduks tarvitama.

Võrumaa esindusstaadion sai nurgakivi

04.07.2008 Võru Spordikeskuse staadionile ja tribüünihoonele asetati pidulikult nurgakivi. Staadion peaks valmima käesoleva aasta 31. oktoobriks, selle maksumuseks kujuneb 23,8 miljonit krooni ja seda ehitab AS Merko Tartu.

Isover energiakalkulaator

Isoveri kodulehel on üleval uus arvutusprogramm - Isover energiakalkulaator, mille abil saab võrrelda erinevate isolatsioonimaterjalide ja isolatsiooni paksuse mõju konstruktsiooni energiakulule.