Smoke'n Go suitsetamiskabiinid

Airmate OÜ

Kuidas luua keskkonda, milles nii suitsetajad kui mittesuitsetajad tunnevad ennast hästi ja töötavad optimaalselt koos? Euromate pakub innovatiivsete toodete kompleksset seeriat, mis kõik on töötatud välja soovimatu tubakalõhna eemaldamiseks. Smoke‘n Go suitsetamiskabiin on ideaalne, kui teil ei ole ruumi eraldi suitsetamisruumile. Intensiivse õhupuhastuse ning tuha ja sigaretiotste lõhnatu hoidmise kombinatsioon tagab, et ümbritsev piirkond on vaba häirivast tubakasuitsust ja lõhnast.
suitsuruum1.jpg
Kiire suits ja tagasi oma töökohale. Just sellel tugineb Smoke‘n Go kontseptsioon. Selle suurepärase kompaktse suitsetamiskabiini saab lihtsasti paigutada eraldiseisvana – näiteks: kontoriruumi, koridori või kohvinurga lähedusse – ilma, et see nõuaks muudatusi olemasolevas õhupuhastussüsteemis. Seda kontseptsiooni iseloomustab tema paindlikkus sobitamisel ümbruskonda ning saadaval olevate mudelite mitmekesisus. Smoke‘n Go suitsetamiskabiin on lahendus juhul, kui teil ei ole ruumi eraldi suitsetamisruumile.
suitsuruum22.jpg
Suitsetajad saavad Smoke‘n Go suitsetamiskabiinis mugavasti süüdata sigareti ilma, et see häiriks mitte-suitsetajaid. Õhust eemaldatakse nii suits kui tubakalõhn. Tänu Smoke‘n Go avatusele ei tunne suitsetajad ennast kõrvalejäetutena. Hoopis vastupidi! Smoke‘n Go suitsetamiskabiin viib suitsetajad ja mittesuitsetajad kokku ning parandab tänu sellele omavahelist suhtlust.
Suitsetamiskabiin on saadaval ka lükanduksega. Avatus jääb kehtima, sest kabiini seinad on suurel määral läbipaistvad. Töötajad saavad suitsupausi ajal jääda oma töökoha lähedale, mis soodustab head tööõhkkonda ja suurendab tööviljakust. Selline innovatiivne seade nagu Smoke‘n Go suitsetamiskabiin aitab kaasa hea suitsetamispoliitika saavutamisele ning tugevdab teie ettevõtte imagot, näidates, et seisate ühteviisi tõsiselt kõigi töötajate – nii suitsetajate kui mittesuitsetajate – huvide eest.
Suurepärane disain ja võrratu töösooritus

Smoke‘n Go suitsetamiskabiin sobib tänu oma stiilsele ja elegantsele disainile hästi igasse interjööri. Kõige rabavam on siiski tema võrratu töösooritus. Suitsetamiskabiini südameks on unikaalne, Euromate poolt väljatöötatud filtrisüsteem, mis koosneb eelfiltrist, ElectroMax-filtrist, HEPA-filtrist ja kahest aktiivsüsifiltrist. Siseõhku puhastatakse nelja järjestikuse käsitlusfaasina. Eelfilter püüab kinni jämeda tolmu ja muud saasteained, näiteks karvad ja nahaosakesed. Elektrostaatiline põhifilter püüab seejärel kinni väiksemad saasteained, näiteks tubakasuitsu, suurusega kuni 0,01 mikronit (= 0,00001 mm!). HEPA-filter suurendab efektiivsust veelgi, tabades ka kõige väiksemad kahjulikud osakesed ning aktiivsüsifilter neelab ebameeldiva lõhna. Niiviisi filtreeritakse õhust tõhusalt nii suits kui tubakalõhn. Kui puhastatud õhk lastakse retsirkulatsiooni, paraneb siseõhu kvaliteet. Filtrisüsteemi on Hollandi TNO instituudis põhjalikult testitud.

• Erinevad mudelid
• Mitmekesised tarvikud
• Lõhnatu tuhatoos
• Filtreerimine madala müranivooga koos tuvastava anduriga
• Efektiivne ja säästlik
suitsuruum3.jpg

Airmate OÜ
Peterburi tee 2E,
11415 Tallinn
Tel.: 6 061 745
GSM: 58 228 200
Faks: 6 061 746
e-mail: info@airmate.ee
www.airmate.ee