Fassaadikivid Columbia-Kivi

Columbia-Kivi toodab erinevate mõõtmetega sileda ja murtud pinnaga fassaadikive. Värvivalikus on 12 põhitooni. Murtud kive toodetakse kahes pikkuses (190 ja 390 mm) ning kahes laiuses (63 ja 95 mm). Samuti on võimalik saada vastavaid nurgakive. Murtud kive

Fassaadikivid Kehra Kivitehas

Kehra Kivitehase 7,5 mm faasiga murtud faktuurigafassaadikivid on täpsete mõõtmetega, mis tagab müüritöö kiiruse ning korrektse tulemuse.
Kivid on ka hea külmakindlusega, sobivad ka siseruumides kasutamiseks. Värvid: hall, must, punane, pruun, beeý, kollane, sinine, roheline.

Fassaadikate Marmoroc

Erek OÜ

EREK OÜ on Marmoroc-fassaadikattesüsteemide maaletooja alates 1991. aastast.
MARMOROC on tormi- ja ilmastikukindel efektiivselt ventileeriva õhuvahega fassaadikattetehnoloogia.
MARMOROC on kerge, õhuke ja samas tugev fassaadikivi, mida võib paigaldada igal aastaajal ja mis võimaldab ehitada kiirelt ning ratsionaalselt.
MARMOROC on lisa-soojustuse vajaduse korral täiuslik välisseina vooderdussüsteem, mis sobib nii kõrgetele kui madalatele hoonetele.

Fassaaditellised Ralos-Kivi

Ralos-Kivi OÜ

Nostalgia kollektsiooni kuuluvate telliste välimus on üks omapärasemaid. Kivid on läbinud spetsiaalse vanutusprotsessi, mille tulemusena nad jätavad mulje väga vanadest tellistest. Vaatamata välimusele omavad need tellised uute telliste omadusi.

Telliseplaadid Ralos-Kivi

Ralos-Kivi OÜ

Telliseplaadid annavad sisekujundajale, arhitektile ja ehitajale võimaluse luua lahendusi ilma telliseid kasutamata kohtades, kus telliste kasutamine on komplitseeritud (konstruktsiooni, põranda väike kandevõime vms).

Silikaattelliseid nõutakse ka 21. sajandil

Äripäev

Traditsioonilisi silikaattelliseid on Eestis toodetud peagi sajandi jagu. Olulisima tootja, ASi Silikaat tellistest on laotud Estonia hoone ja Suure Munamäe torn.

Tellisfassaadi koopia võib fassaadi hoopis ära rikkuda

Äripäev

Ehtsatest tellistest välisvoodrist pea neli korda odavam ja lihtsalt paigaldatav koopia on algupärasest lühiealisem ja mitte kõikjale sobiv.

Fassaadi võib katta ka katusekividega

Oma Maja

Erinevalt tootjate turundustegelaste väljamõeldust on katusekive fassaadikatetena kasutatud juba aastasadu.

Tänapäevane looduskivist kergfassaad

Oma Maja

Viimastel aastatel on kasvanud looduslike materjalide kasutamine ehituses. Üheks selliseks materjaliks, mida peale katuste on hakatud kasutama ka fassaadides, on kiltkivi.

Tellisfassaadi koopia käib

Oma Maja

Tellist järele aimavate fassaadiplaatidega saab võrreldes päristellistega kivimaja mulje kiiremini ja odavamalt, kuid lühemaks ajaks.

Kuiv tellisfassaad kestab sajandeid

Oma Maja

Ühelt poolt vajab maja väline tellisekiht kindlat katust ja vihmaplekke, teisalt ei lase kivivoodritagune paari sendimeetrine tuulutus puitkarkass-seina mädanema.