Kuidas valida survepesurit ehitustöödeks?


Survepesur on suure tõenäosusega tuttav vahend igaühele, kes töötab või tegeleb ehitusega. Tegu on vahendiga, mis korrutab vee surve mitmekordselt, tagades efektiivsema pesu ning kasutades kusjuures vähem vett kui tavapärane voolik. Paljud tootjad pakuvad erinevaid survepesureid, mistõttu võib esialgu tunduda selle valimine keeruline. Seetõttu on Sulle valimisel abiks loodud järgmised nõuanded.


Praktilised kingitused ehitusmeestele


Kui mõni su lähedane on ehitaja, siis tead ilmselt, kui kõvasti ta tööl vaeva näeb. Ehitusmehed peavad olema tööl nii käredate talveilmadega, vihma kui ka lõõmava päikesega. Kindel on see, et ehitusmehed teevad oma rasket tööd südamega ning tunnevad alati rõõmu kingitustest, mis nende töö lihtsamaks muudab.


Radooniandur Ramon2.2

Hooli endast, oma lähedastest ja sõpradest! Radoon ei ole pseudoprobleem, vaid väga raskeid terviseprobleeme tekitav looduslik radioaktiivne gaas. Radoon tekib maapinnas loodusliku uraani lagunemisel ning tungib hoonetesse peamiselt vundamendipragude kaudu. Radooniandur annab teile pidevalt teada, milline on radoonitase teie elu- või tööruumides.

Miniekskavaator on säästlik

Äripäev

Päevas vaid 10 liitrit kütust kulutav miniekskavaatori saab rentida mõnesaja krooni eest tunnis ning teha ise kaevamistööd kodus, kuhu suur masin ei mahu.

Lehepuhur sobib vaid kuivade lehtede koheseks koristamiseks

Äripäev

Mugav, ent mürarikas lehepuhur jätab märjad ja külmunud lehed koristamata.

Müüriladumiseks sobib paindlikum ja suurema koormustaluvusega moodultelling

Äripäev

Tellingute valimisel ja paigaldamisel tasub ohutuse nimel eelistada asjatundja abi ja levinumaid marke.

Minitraktori ea määrab õlitus

Äripäev

Niitmishooaja lõpus vajab minitraktor õli ja filtritevahetust ning üldist määrimist.

Oksapurustaja päästab aia tülikast ja tarbetust risuhunnikust

Oma Maja

Koduaias puid kärpides või maakodu ümbruses puhastusraiet tehes tuleks mõelda ka sellele, et raiutud puit hunnikusse kasutult vedelema ei jääks, vaid leiaks taaskasutamist kütte- või kompostimaterjalina.

Lumesaha eluea määrab materjal

Äripäev

Lumekoristusvahendi töömugavuse ja -kindluse tagavad paraja pikkusega vars, metallist alläär, varre ja allosa kinnituse tugevus.

Okstest saab jagu väärt töövahendiga

Oma Maja

Puuokste lõikamine pole naljaasi, eriti veel kesiste töövahenditega. Vana tarkus, et küll üks ja ainuke tööriist ajab asja ära, enam ei kehti. Iga töö jaoks on omad vahendid, mis teevad toimetamise lihtsaks ja kiireks.