Dryson käterätikuivatid

Hessen DI OÜ


Dryson AB on Rootsi ettevõte aastast 1993, mille põhitoodanguks on roostevabast terasest elektri- või veeküttel käterätikuivatid ja vannitoa radiaatorid. Dryson toodete hea disain on kombineeritud funktsionaalsuse ja kõrge kvaliteediga.

Käterätikuivatid on varustatud valgustatud lüliti ja termostaadiga (mis tagab tööreziimil sobiva temperatuuri). Kuivateid on võimalik olenevalt mudelist ühendada kas vooluvõrgu või keskküttesüsteemiga. Samuti pakutakse kolmesüsteemseid lahendusi.

Dryson toodete eeliseks on nn. peidetud elektri ühendused. Vooluvõrku saab ühendada kahel viisil, juhtmega seinakontakti (komplektis kaasas) või kuivati paigaldada otse seinast tuleva juhtme kohale (nii ei jää vannituppa liigseid juhtmeid paistma). Suuremate mudelite temperatuur on reguleeritav kuni 70º C, antud tooted sobivad vannituppa radiaatori asemele.

Dryson käterätikuivatid on oma hea välimuse ja funktsionaalsuse poolest hinnatud tooted Põhjamaades. Pideva tootearenduse tulemusel lisandub valikusse uusi mudeleid ja värve. Garantii toodetele 2 aastat.


Hessen DI OÜ
Tel: 53 345 898
www.hessen.ee
info@hessen.ee

D1.jpg D3.jpg D2.jpg